درباره ما :

ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه تحت وب ، فروش خصوط اختصاصی ، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ، طراحی وب سایت و راه اندازی پروژه های تحت وب ،میزبانی وب و ثبت دامنه های ملی و جهانی و ارائه خدمات تجارت الکترونیک .

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
templates/nw-pardisdata/images/top-menu.png

نماد اعتماد

نظرسنجی

پرداخت سریع

پنل رایگان مخصوص هیئت ها

شماره حساب ها

کارت به کارت از طریق درگاه ملی
حساب: 39057000104898621
کارت: 5022291024307132
حساب: 3252403729
کارت: 6104337924272261
حساب: 7002892511
کارت: 6221061061189355
حساب: 0313004466009
کارت: 6037691104317078

کلیه حساب ها بنام محمد نعمتی است

 

تماس با ما

شماره تماس :

6320 6527 021

6321 6527 021

 

ساعت کاری شرکت :

17الی8

templates/nw-pardisdata/images/bot-menu.png
http://pardisdata.com/templates/nw-pardisdata/images/top-m.jpg

پنل اس ام اس، امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون نیاز به هزینه های گراف تبلیغاتی را به مقدار چشمگیری کاهش داده است.با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روشه های تبلیغات فرق کرده است.دیگر نیاز به چاپ هزاران برگه تبلیغاتی نیست .ما به شما یکی از نسخه های تبلیغاتی سامانه هوشمند پردیس دیتا را پیشتهاد میکنیم که از طریق آن میتوانید خودتان برای شغل و حرفه ای که دارید تبلیغ کنید.
این شرکت، با همراهی نیروی انسانی کار آزموده،خدمان خود را در سرار کشور ارائه میدهد.
با ما همراه باشید

           

p1

نسخه تبلیغاتی سامانه پیام کوتاه

پنل اس ام اس امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون نیاز به هزینه های گزاف تبلیغاتی را به مقدار چشمگیری کاهش داده است. با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روش های تبلیغات فرق کرده است .دیگر نیازی به چاپ هزاران برگه تبلیغاتی نیست ، دیگر نیازی به چاپ تابلو ها و بروشور های گران قیمت نیست و حتی دیگر نیازی به هزینه های گزاف ارسال پیامک تبلیغاتی توسط شرکت های مختلف نیست .ما به شما نسخه تبلیغاتی سامانه هوشمند پردیس دیتا را پیشنهاد میکنیم که از طریق آن میتوانید خودتان برای شغل و حرفه ای که دارید تبلیغ کنید . از ویژگی های این بسته میتوان به بانک اطلاعاتی شماره موبایل کل کشور اشاره کرد که بصورت رایگان در اختیار شما میباشد.

ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی (تهران،کرج،مشهد،شیراز،گیلان،اصفهان )
ارسال و دریافت پیام کوتاه با خط اختصاصی 14 رقمی (به انتخاب شما)

بانک شماره موبایل کل کشور با تفکیک شهر ( بروزرسانی سال 91 )

بانک شماره موبایل ایرانسل ( بروزرسانی سال 92 )
50 پیامک رایگان

buy2

19 هزار تومان

 

 

امکان ارسال تکی و انفرادی پیام کوتاه به شماره های مورد نظر شما از خط 14 رقمی اختصاصی

امکان ارسال گروهی اس ام اس به شماره های مورد نظر شما

امکان وارد کردن شماره از فایل اکسل و تکست

امکان ساخت گروه های مخاطب و دفترچه تلفن

امکان ارسال پیام هدفمند به بانک شماره موبایل کل کشور و اصناف و مشاغل

توضیح کامل :کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای پنل اس ام اس پردیس دیتا آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 32 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .قابل ذکر است که بانک شماره موبایل سال 90 به تازگی بر روی پنل اس ام اس پردیس دیتا و بدون دریافت هیچ هزینه ای از کاربران ، اضافه شده است .

امکان ارسال پیام کوتاه از دفترچه تلفن پنل

امکان ارسال اس ام اس زماندار در بازه های " روزانه ، هفتگی ، ماهیانه "

توضیح کامل :شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

امکان ارسال متناظر پیام کوتاه (متن منحصر به فرد برای هر مخاطب شما بصورت انبوه)

توضیح کامل :فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال اس ام اس را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد .

امکان ارسال پیام کوتاه هوشمند (متن اختصاصی برای کاربران مختلف بصورت انبوع)

توضیح کامل :شما توسط این پنل اس ام اس قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید . به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال اس ام اس را بزنید .

ارسال پیام کوتاه بر اساس محدوده ( تهران و مشهد )

گزارش کامل از پیام های ارسالی و دریافتی

شماره 14 رقمی اختصاصی

توضیح کامل : در این نسخه ( تبلیغاتی ) یک خط 14 رقمی اختصاصی به شما داده میشود که به وسیله آن میتوانید ارسال و دریافت هم داشته باشید .

هدیه : دسترسی رایگان به شمارهای فعال کل کشور + خط اختصاصی 14 رقمی رایگان ( ارسال و دریافت )

50 پیامک رایگان

قیمت پنل :  19 هزار تومان

 

buy2

 

نکته : برای پرداخت آنلاین نوع کارت بانکی شما تفاوتی ندارد و با همه کارت های شتاب میتوانید پرداخت نمایید . لازمه پرداخت آنلاین ، فعال بودن رمز دوم کارت بانکی میباشد که این رمز را میبایست در یکی از دستگاههای خود پرداز فعال کنید .